Naše služby

Zváračské práce

Špecializujeme sa na pancierové a protipožiarné dvere od 200kg do 20ton, vďaka čomu si dokážeme poradiť s akýmikoľvek zváračskými prácami.

Naše dlhoročné skúsenosti a spokojnosť zákazníkov sú skvelou referenciou toho, že našu prácu vykonávame kvalitne a odborne.

Zváračské práce

Zváranie je jedným z najčastejšie používaných a najpotrebnejších úkonov v strojárskom priemysle. Cieľom zvárania je spájanie rôznych častí prevažne kovového materiálu k sebe, vďaka čomu sú k sebe spojené pevným spojom. Samozrejme, existuje mnoho metód a spôsobom zvárania. Firma STAHL s.r.o disponuje zváračmi na CO a elektródu. Zváračské práce sú od začiatkov existencie našej firmy našou neoddeliteľnou súčasťou.

Kladieme dôraz na kvalitnú prácu a odbornosť našich zamestnancov. Disponujú štátnymi certifikátmi 111 a 135. 

Medzi našich spokojných zákazníkov patrí firma SOMMER pre, ktorých sme zvárali dvere alebo veterné elektrárne pre firmu WaserWind GmbH.

Protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere spravia váš domov ešte bezpečnejším. Každý by mal dbať na to, ako najlepšie ochrániť svoj majetok. O to dôkladnejšie, ak ide o váš domov alebo miesto, ktorému ste už čo to obetovali. Určite každému záleží na tom, aby dokázal maximálne zabezpečiť svoj domov pred rizikom požiaru.

Protipožiarne dvere, ktorých montážou sa zaoberáme, pochádzajú z dielní nemeckej firmy SOMMER GmbH. Ide o overenú nemeckú kvalitu a maximálnu spoľahlivosť. Minimalizujte škody v prípade požiaru a maximalizujte bezpečnosť vašej nehnuteľnosti na čo najvyššiu možnú úroveň. To všetko vďaka protipožiarným dverám.

Pancierové dvere

Potrebujete do svojej nehnuteľnosti dvere, ktoré nikto a nič neprekoná? Záleží vám na bezpečí, kvalite a spoľahlivosti? Siahnite po neprekonateľných pancierových dverách! Nezáleží na tom, či potrebujete dvere do interiéru alebo do budov s maximálnym stupňom stráženia, kde je bezpečnosť priorita číslo jeden. Vieme vám pomôcť s montážou pancierových dverí od 200 kg do 20 ton! Tie už zaručene len tak niečo neprekoná! Firma STAHL s.r.o je naslovovzatým odborník v montáži pancierových dverí.

Radi vám pomôže k dosiahnutiu toho, aby bezpečnosť vo vašej nehnuteľnosti bola nespochybniteľným a kľúčovým faktorom!