O firme

Montáž presklennej fasády na mieru

Firma STAHL s.r.o pôsobí na trhu od roku 2006. Vďaka svojim 12 ročným skúsenostiam si získala mnoho spokojných klientov, ktorí odpätovne využívajú jej služby.

Prioritným zameraním je realizácia a montáž presklenných, keramických a plechových fasád. Zakladatelia firmy STAHL s.r.o čerpajú od začiatku zo svojich dlhoročných skúseností v obore.

Služby

V súčasnosti sa zaoberáme výrobou a montážou oceľových konštrukcií, zámočníctvom, tvarovaním kovov a pomocnými stavebnými prácami. Medzi naše činnosti patrí aj výroba, montáž a prenájom strojov a mechanizmov. Zaoberáme sa aj predajom a zváraním hliníka a nerezu.

Cudzia nám tiež nie je montáž protipožiarných a pancierových dverí od firmy SOMMER, v budovách so zvýšeným stupňom stráženia, ako sú napríklad vojenské základne či jadrové elektrárne. Poskytujeme aj podnikateľské poradenstvo v oblasti strojárstva.

Realizácia

Nerobí nám žiadny problém vycestovať aj za hranice našej krajiny. Vo svete už stihla naša firma zrealizovať viacero významných projektov. Poznájú nás už vo Fínsku, Nórsku, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku, Bulharsku, Belgicku, Švajčiarsku a dokonca aj v Nigérií či Qatare.